اخبار


4- آیا می‌دانید:
  متاسفانه در دوسال اخیر، درصدی از مقالات دانشگاه فاقد آدرس صحیح دانشگاه بوده‌اند و عملا به نام دانشگاه ثبت نشده اند؟درج آدرس غلط دانشگاه در مقالات، باعث اٌفت کاذب جایگاه علمی دانشگاه در رتبه‌بندی‌های ملی و بین‌المللی می‌شود؟از ابتدای مهرماه 89 فقط آن‌دسته از مقالات اعضای محترم هیات علمی که در آن‌ها نام دانشگاه را به صورت صحیح به‌عنوان Affiliation خود درج کرده باشند مشمول امتیاز ارتقا و ترفیع پایه سالیانه خواهد بود؟به مقالات اعضای هیات علمی، دانشجویان و پژوهشگران دانشگاه که حاوی Affiliation غلط یا ناقص باشند، تسهیلات تشویق و پاداش مقالات تعلق نمی‌گیرد؟مقاله‌ای که واجد آدرس صحیح دانشگاه نباشد، به‌عنوان مقاله منتشرشده از پایان‌نامه برای دانشجویان مورد قبول واقع نمی‌گردد؟ راهنمای نگارش صحیح آدرس در قسمت راهنمای نویسندگان آورده شده است.

AWT IMAGE 1- در راستای توسعه خدمات الکترونیک نشریات دانشگاه پایگاه جدید نشریه راه‌اندازی شد. هدف از راه‌اندازی پایگاه جدید تسریع اطلاع‌رسانی عملکرد نشریه، گسترش خدمات‌رسانی به پژوهشگران رشته‌های مرتبط و ایجاد امکان برقراری ارتباط بین محققین این رشته بوده است .

                     2 - مقالات این مجله در پایگاههای ذیل ایندکس می‌شود:

 

www.Iranmedex.com

www.magiran.com

www.isc.gov.ir

www.SID.com

http://scholar.google.com

3- مجله طب کار با اخذ مجوز از کمیسیون نشریات وزارت بهداشت در تاریخ 16/2/1391 دارای رتبه علمی- پژوهشی شد

          بی شک این سربلندی و افتخار حاصل همکاریهای صمیمانه شما متخصصین طب کار و مهندسین بهداشت حرفه ای و سایر پژوهشگران  و دانشجویان گرامی می باشد.ضمن تشکر از شما عزیزان، این موفقیت را به شما تبریک میگوئیم.

 


دفعات مشاهده: 10205 بار   |   دفعات چاپ: 1152 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 76 بار   |   0 نظر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فصلنامه طب کار می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2023 CC BY-NC 4.0 | Occupational Medicine Quarterly Journal

Designed & Developed by : Yektaweb